معرفی 4 افزونه چت آنلاین در وردپرس

5/5 - (3 امتیاز)

معرفی 4 افزونه برتر چت آنلاین در وردپرس

 

اگر کسب کار آنلاین دارید و خدماتی را ارائه میدهید این رو در نظر بگیرید که باید تمامی نیازی ها و سوالات کاربران را پاسخ بدید و یکی از مواردی مهمی که باید هر سایت فروشگاهی و خدماتی باید به آن توجه کرد افزونه چت وردپرس است که میتوانید در وردپرس آن را به سادگی فعال کنید.

 

افزونه چت آنلاین چیست؟

 

افزونه های چت آنلاین

افزونه چت به صورت آنلاین بستری را برای شما فراهم میکند تا به راحتی با مشتریان خود در ارتباط باشید و سوالات آن ها را در سریعترین زمان پاسخ بدید و این مورد میتواند باعث فروش بیشتر محصولات خود و اعتماد بیشتر مشتری نسب به کسب کار شما میشود ؛ و این افزونه ها را میتوانید در سایت وردپرسی خود به آسانی نصب کنید و به گفتگو آنلاین بین مشتریان خود بپردازید ما در ادامه بهترین افزونه ها برای شما معرفی میکنیم که میتوانید با نصب آن گفتگو آنلاین را برای کاربران خود فعال کنید و کاهش سرعت نیز بسیار کم داشته باشید .

 

1- افزونه Chaport

 افزونه Chaport

با استفاده از این افزونه میتوانید به سادگی به چت آنلاین بین مشتریان خود بپردازید و این افزونه امکان ارسال اموجی و فایل های صوتی نیز را به شما میدهد ؛ استفاده از آن رایگان بوده است و برای برخی از امکانات باید مبلغی را پرداخت کنید.

 

2- افزونه Tidio Live Chat

 افزونه Tidio Live Chat

این افزونه یکی از بهترین افزونه های چت آنلاین وردپرس است که میتوانید با استفاده از امکاناتی که در نسخه رایگان و پولی آن در اختیار شما قرار میگیرد ؛ پاسخگو سوالات مشتریان خود باشید همچنین این افزونه اپلیکیشن موبایل نیز دارد که میتوانید آن را نصب کنید و از طریق نرم افزار و گوشی همراه پاسخگو سوالات کاربران خود باشید.

 

بیشتر بخوانید :آموزش ساخت نمودار در سایت وردپرسی

 

3-سایت LiveChatInc

افزونه LiveChatInc

با فعال کردن این افزونه در سایت وردپرسی خود کاربران میتوانند چت آنلاین را با شما شروع کند و سازندگان این افزونه تمام سعی خود را میکنند تا کیفیت و کارایی آن بالا برود ؛ و استفاده از این افزونه کاربردی هر روز در حال افزایش است و میتوانید آن را رایگان از مخزن وردپرس دانلود و نصب کنید.

 

4- افزونه Olark

 

 افزونه Olark

یکی از مواردی که این افرونه را در بین کاربران و مدیران سایت محبوب میکند و آنها را وادار به نصب آن  در سایت خود میکند این است که نسخه رایگان این افزونه امکانات بسیار زیادی را در اختیار مدیران سایت قرار میدهد که میتوان تنها از نسخه رایگان آن استفاده کرد.

 

بیشتر بخوانید : چطور ویس را به متن ارسال کنیم؟

 

چرا باید از افزونه های چت آنلاین استفاده کرده؟

 

افزونه چت آنلاین

شما اگر در سایت فروشگاهی موفق وارد شوید ؛ میبینید که تمامی این سایت ها از افزونه های  چت آنلاین استفاده میکند چون این افزونه ها باعث ارتباط بهتر و موثر بین خریدار و فروشنده میشود که یکی از عامل مهم موفق شدن بک کسب کار در فضای اینترنت است ؛ این افزونه ها رایگان هستند و میتوانید آن را به سادگی دانلود کنید و برای امکانات بیشتر این افزونه ها باید نسخه پرو آن را خریداری کنید یا ماهانه مبلغی را برای امکانات پرو آن پرداخت کنید.

 

مقالات دیگر : نرم افزار های مهم که باید در ویندوز نصب داشته باشیم ؟

 

جمع بندی

یکی از موثر ترین راه های کسب اعتماد و برند سازی ؛ پشتیبانی سریع و آنلاین است تا سوالات مشتریان سریع پاسخ داده شود و این عمر ارتباط مستقیم با فروش آن سایت خواهد داشت ؛ پیشنهاد ما به شما این است تا حتما یکی از افرونه های بالا را جهت بهبود پشتیبانی و فروش بیشتر محصولات خود در سایت خود فعال کنید.

رایا پروژه وب‌سایت
محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذار ؛ باورهای صحیح خود را تقویت کن ؛ و به سوی موفقیت گام بردار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.