انجام پروژه های اکسس – Access

5/5 - (5 امتیاز)

 انجام پروژه های  ساخت اکسس 

انجام پروژه های اکسس - رایا پروژه

 

اکسس چیست ؟

 

اکسس یک برنامه کامپیوتری و یکی از نرم افزارهای مایکروسافت آفیس است ؛ برنامه اکسس یکی از برنامه های مایکروسافت  آفیس است که برای ایجاد و تشکیل پایگاه داده های رابطه ای استفاده  می شود . به طور کلی انجام پروژه های اکسس   یک  بانک اطلاعاتی می باشد که دارای ساختار داده مشخص ومعینی هستند ، اطلاعات در جدول هایی ذخیره می شوند که که ساخته شده از فیلدهایی با ساختار داده، مشخص شده و تعیین شده است. مثلا در فیلد اعدد نمی توان نام را وارد نمود ؛ اکسس یکی از بهترین وکاربردی ترین  نرم‌افزارهای  ساماندهی و دسته بندی اطلاعاتی با حجم بالا و پیچیده است و برای سازمان‌هایی که ناچار  به ذخیره اطلاعات فروان خود هستند کمک بسیاری می‌کند. با آشنایی در زمینه استفاده از اکسس این سازمان‌ها به‌ راحتی و آسانی داده‌ های خود را ذخیره و به صورت دلخواه از آن‌ها استفاده لازم رو میبرند.

 

اکسس آخرین نسخه از نرم افزار های پایگاه  است

 

   تا حالا شده براتون پیش بیاد که بخواهید حجم بسیاری  از اطلاعات را به صورت یک جا نگه داری کنید ،نرم افزار های زیادی هستند که این امکان را برای شما فراهم می آورند ، مثلا نرم افزار ورد و یا اکسل قادر هستند که لیستی از اطلاعات شما را ذخیره کرده  و هر زمان که شما به داده های خود نیاز داشته باشید آن ها را در اختیار شما قرار می دهند ، اما اگر حجم اطلاعات شما زیاد بود و یا هر روز حجم این اطلاعات در حال زیاد شدن وافزایش باشد، جستجو کردن  در لیست داده ها و پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز بسیار مشکل و وقت گیر خواهد بود . اما به وسیله بانک های اطلاعاتی که توسط سیستم مدیریت  پایگاه های داده تشکیل می شوند،  می توان به راحتی داده های خود را سازمان دهی، بازیابی و یا ویرایش نمایید؛ پایگاه داده شما دارای  100 ها پرونده یا 100000 رکورد و یا حتی مقادیر بسیار زیادی باشد. اگر در پایگاه داده خود نیاز به جدول ها ی جداگانه داشته باشید و بخواهید روابطی را بین آن ها مشخص کنید ، به یک پایگاه داده رابطه ای  مثل نرم افزار اکسس نیاز پیدا خواهید کرد .

 

 ایجاد پایگاه های داده بزرگ برای شرکت ها و ساز مان های بزرگ توسط اکسس 

 

به عنوان مثال در  یک شرکت بسیار بزرگ داده هایی در مورد به مشتریان و سفارشات آن ها ، در رابطه با محصولاتی که شرکت می فروشد ، تأمین کنندگان و کارمندان آن ها دارد را در اختیار دارد . به راحتی می توان فهمید که برای یک بانک اطلاعاتی پیچیده سخت  مانند شرکت های بزرگ ، به  تعداد زیادی جدول نیاز خواهند داشت که شامل موارد ذکر شده در متن پایین خواهند بود : یک جدول برای ثبت اطلاعات مشتریان که  شامل: نام ها ، آدرس ها ، شماره تلفن ها و آدرس ایمیل ها می باشد  غ یک جدول برای سفارشات مشتری که شامل: مشتری ، فروشنده مورد نظر، اطلاعات مورد نیاز ارسال و تاریخ ثبت سفارش ، می باشد ؛ جدول سوم شامل اطلاعاتی درباره محصولاتی است که شرکت می فروشد این اطلاعات شامل مواردی مانند : شماره محصول ، نام تامین کننده ، قیمت ها و تعداد کالاهای موجود است ، می باشد ؛ جدول چهارم حاوی داده های مربوط با تامین کننده های کالا می باشد ؛ و جدول آخر  که حتما به آن نیاز پیدا خواهند کرد ، جدولی برای درج  و ثبت اطلاعات کارکنان مربوطه می باشد ؛  مسلما برای همچنین پروژه ای جدول های  دیگری شامل لیست هایی از شرکت های حمل و نقل و اطلاعات تماس با آن ها (برای ارسال سفارشات مشتری ) ، جدول های  هزینه های انجام شده  (برای هزینه های خرج شده در کل  انجام کار) و سایر و مابقی جدول های دیگر را نیاز خواهند داشت که با استفاده از نرم افزار اکسس می توان از آن استفاده لازم را برد وکار را به درستی و کامل انجام دهند .

 

چرا نرم افزار اکسس اینقدر محبوب است؟

 

این نرم افزار بی نظیر از شرکت مایکروسافت یکی از پر استفاده ترین نرم افزار  ها در شرکت ها است و برای طراحی فرم و جدول بیشتر استفاده میشود ؛  این نرم افزار نیز مانند نرم افزار های دیگر مایکروسافت در قالب فابل های جمعی آفیس منتشر میشود و میتوانید با خرید مجموعه آفیس این نرم افزار بی نظریر را دانلود کنید و از ان استفاده کنید و توجه داشته باشید که از نسخه های بالا برای استفاده بهتر به همراه امکانات بیشتر استفاده کنید.

 

نرم افزار اکسس یکی از نرم افزار های بزرگ و قدرتمند برای پایگاه داده معرفی شده است . 

 

اکسس می تواند تمام نیازهای  شما به یک نرم افزار ایجاد پایگاه داده را رفع کند . به همین دلیل است که نرم افزار اکسل  جایگاه بزرگی در این زمینه  به دست آورده است .

 

 اجزای تشکیل دهنده اکسس :

 

(TABLES)

 

در مایکروسافت آفیس ، جداول قادر به انجام این هستند  که اطلاعات را در قالب سطرها و ستون های مختلف  و گوناگون  ذخیره کنند . هر سطر می تواند شامل اطلاعات یک شخص، کالا یا هرچیز دیگری  باشد ، که به آن ها (رکورد ) می گویند .

در هر ستون صفات و مشخصات یک رکورد نمایش داده می شود ،  که به آن ( فیلد ) گفته می شود.

 

(QUERY)

 

 در اکسس با استفاده از این حالت می توان اطلاعات مورد نظر و نیاز  را از جدول های  اکسس استخراج و خارج کرد ، با انتخاب جدول ها که  اطلاعات مورد نیاز ما در داخل آن ذخیره است و برقراری ارتباط بقیه جدول ها  با یک دیگر این امر قابل انجام می شود .

 

(فرم ها )FORMS

 

فرم ها در اکسس در واقع یک رابط گرافیکی بین کاربر و پاگاه های داده می باشد .

 

( گزارشات )REPORTS

 

 گزارشات در اکسس به این معنا است که  می توان اطلاعات استخراج وخارج  شده را در قالب یک  نمودار نمایش داد.

 

(MACROS)

 

ماکرو ها در اکسس توابعی قوی هستند  که با فراخوانی آن ها می توان لیست هایی  از اطلاعات مورد نیاز را با سرعت خیلی زیاد بازیابی و ویرایش کرد .

 

 برخی از ویژگی ها وکاربرد های  ساخت اکسس  

 

در حالت عادی، یک بانک اطلاعاتی بزرگ احتیاج زیادی به ورود داده دارد  ، که اکسس این را به طور کامل و عالی  فراهم می کند.

پایگاه داده بزرگ به معنای نیاز مبرم به گزارش دقیق و وکامل و روشنگری هستند.

وقتی نیاز داشته باشید که چیزی را در میان اطلاعات پیدا کنید، پایگاه داده ها این کار را برای شما ساده تر و راحت تر  می کند.

دسترسی بالا و زیاد به داده ها باعث صرفه جویی در زمان شما خواهد شد .

وقتی که تعداد بالا  و زیادی  رکورد دارید ، احتمال خطا افزایش می یابد و به دلیل جلوگیری از این خطا از نرم افزار اکسس استفاده می شود .

 

ساخت جدول در اکسس چیست؟

 

پاسخ جدول در اکسل می توان اطلاعات خود را در آن وارد کنید اکسس در واقعی بانک اطلاعاتی است که اطلاعات درون خود ذخیره می کند و آنها را در جدول های مختلف اعمال می شود و برای ساخت جدول در اکسس باید در ابتدا فیلم های خود را مشخص کنید و سپس از بخش نواری بالای نرم افزار میتوانید design view انتخاب کرده و جدول خود را بسازید، داشته باشه نام فیلتر حداقل ۶۴ کاراکتر داشته باشدمگه میشه باشی که بیشتر از این نوع تعیین شده اضافه کنید این کار غیر ممکن است و قابل انجام نیست ، فیلم های خود را به زبان فارسی انتخاب کنید و آن را به زبان انگلیسی لاتین انتخاب کنید چون در برخی از سیستم ها ممکن است مشکلی به وجود آید ، در اپدیت های مایکروسافت برای نرم افزار های خود از جمله اکسس انجام به ممکن است برخی از امکانات و نوار های بالای نرم افزار نسبت به نسخه قدیمی خود تفاوت داشته باشد ، اینکه بخواهید اطلاعات خود را در نرم افزار اکسس مایکروسافت ذخیره کنید باید حتماً جدول بسازید جدول ها مهمترین عامل و مهمترین ابزارهای نرم افزار اکسس به شمار می آید.

 

ویژگی و امکان تبادل داده با نرم افزار های دیگر مایکرو سافت آفیس  

انجام پروژه های Access - رایا پروژه

وجود قالب های از قبل طراحی شده برای کاربردهای گوناگون

قابلیت ایجاد و تشکیل بانک اطلاعاتی در زمینه وحوزه وب

امکان تعریف قابلیت و ویژگی های جدید توسط کاربران از طریق کدنویسی

 

تفاوت اکسل و اکسس در چیست ؟

 

اکسل و اکسس هر دو برنامه هایی قوی و کاربردی  در حوزه پایگاه داده ها هستند ، درست است که اکسل برای حجم های کم تر  و ساده تر  اطلاعات گزینه خوبی  است ، ولی  به اندازه ارم افزار  اکسس نمی تواند از پس اطلاعات فشرده و سخت  برآید . به عنوان مثال میتونیم براتون بگیم که مثلا وقتی بخواهید یک فهرست از مشتریان یک مجموعه  و فهرستی از سفارشات آن ها را بررسی کنید  در برنامه اکسل با خطا مواجه خواهید شد در واقع در این صورت نرم افزار  اکسل شما را مجبور می کند که فهرست ها را از هم جدا کنید که این کار باعث دشوار شدن بررسی داده ها میشود. ولی برنامه و نرم افزار  اکسس اجازه این کار را می دهد که رابطه ای  مستقیم بین جدول ها ایجاد شود  و به طور کلی در  نرم افزار اکسس انواع مختلفی از امکاناتی که معادل در نرم افزار صفحه گسترده اکسل وجود ندارد مثل روند های جستجوی سفارشی، طراحی فرم های  ورود به  داده ها را در اختیارتان قرار می دهد .

 

نرم افزار اکسس آیا پایگاه داده است؟

 

خیلی از افراد این سوال را از متخصصان رایا پروژه میپرسند که آیا نرم افزار اکسس یک پایگاه داده است ، در پاسخ این سوال باید بگوییم بله نرم افزار اکسس یک پایگاه داده قوی و کار آمد است شما میتوانید داده های بزرگی را با استفاده ازاکسس منتقل کنید ، بسیاری از شرکت های بزرگ و سازمان ها اولین انتخابشان برای پایگاه داده نرم افزار اکسس است ، به طور مثال در فروشگاهی روزانه تعداد زیادی محصول به فروش میرد و این تعدا فروش باید در جایی به نام پیاگاه داده ذخیره شود تا در زمان دیگری بتوان آن را بررسی کنید که برای این کار میتوانید از اکسس استفاده کنید این نرم افزار بسیار قوی بوده و میتواند تعدا بیسار بالایی نام و شماره تماس و هر اطلاعات مربوط به فروش را در خود ذخیره کند ف شما با استفاده از نرم افزار اکسس از هر پایگاه داده دیگری بی نیاز میشود برای استفاده از این نرم افزار فوق العاده میتوانید آن را رد بسته های آفیس تهیه کنید و از آن استفاده های لازم را ببرید.

 

نحوه قیمت گذاری پروژه اکسس شما عزیزان با توجه به شرایط زیر متفاوت میباشد: 

 

توقع شما از فایل اکسس نهایی

موضوع اکسس

 

نکات قابل توجه  پروژه اکسس شما

 

پروژه ساخت اکسس شما توسط یک تیم پویا وباتجربه چندین ساله انجام میشود.

 پروژه ساخت اکسس شما با کیفیت عالی و تضمین شده انجام میشود.

 پروژه ساخت اکسس شما در کمترین زمان ومناسب ترین قیمت انجام میشود.

 پس از اتمام پروژه ساخت اکسس شما عزیزان ، پروژه شما تا 48ساعت پشتیبانی رایگان میشود.

 

خدمات  رایا پروژه در زمینه ساخت پروژه اکسس

 

انجام پروژه های ساخت اکسس حرفه ای

انجام پروژه های ساخت اکسس مبتدی

انجام پروژه های ساخت اکسس نیمه حرفه ای

انجام پروژه های ساخت اکسس شرکتی

انجام پروژه های ساخت اکسس سازمانی

انجام پروژه های ساخت اکسس تخصصی

انجام پروژه های ساخت اکسس اداری

انجام پروژه های ساخت اکسس ساده

انجام پروژه های ساخت اکسس برای مدیریت پادگان نظامی ، سربازی

انجام پروژه های ساخت اکسس برای مدیریت یک رستوران

انجام پروژه های ساخت اکسس برای جهت مدیریت یک کتابخانه

انجام پروژه های ساخت اکسس برای تولبد اپلیکیشن های مشاغل مختلف

انجام پروژه های ساخت اکسس در طبقه بندی اطلاعات

سفارش پروژه های ساخت اکسس در ساماندهی اطلاعات

سفارش پروژه های ساخت اکسس برای گزارش دادن اطلاعات

سفارش پروژه های ساخت اکسس برای ایجاد پایگاه داده

سفارش پروژه های ساخت اکسس برای کار انبارداری

سفارش پروژه های ساخت اکسس در امور حسابداری

سفارش پروژه های ساخت اکسس ایجاد پایگاه داده با جداول مشخص

سفارش پروژه های ساخت اکسس برای برنامه های وب

سفارش پروژه های ساخت اکسس برای برنامه های گسترده

سفارش پروژه های ساخت اکسس  برای برنامه های اداری

سفارش پروژه های ساخت اکسس برای برنامه های تجاری کوچک

سفارش پروژه های ساخت اکسس برای برنامه های ( فرانت – اند )

برای  ثبت سفارش پروژه در رایا پروژه دو راه وجود دارد :

1-ثبت سفارش در سایت

2- ثبت سفارش پروژه در واتساپ

که در هردو  مورد کارشناسان ما

در سریع ترین زمان با شما ما در ارتباط خواهند بود

قیمت  بستگی به پروژه شما و زمانی که می خواهید پروژه تحویل داده شود متغیر است .

ولی کمترین قیمت انجام پروژه های اکسس در رایا پروژه ارائه می شود .

پس از اینکه پروژه  اکسس شما توسط متخصصان ما بررسی و تایید شد،قیمت نهایی به شما اعلام می شود و در صورت رضایت ۲۵ تا ۵۰ درصد قیمت پروژه برای شروع گرفته می شود ،و مابقی هزینه پس از اتمام کار گرفته می شود .

زمان اتمام پروژه را شما عزیزان مشخص می کنید .

ولی همیشه سعی در این بوده پروژه های شما زودتر از وقتی که تعیین کرده اید ارسال شود .

پروژه های شما عزیزان توسط متخصصان با انگیزه و کار بلد انجام می شود ،و تا  ۴۸ ساعت بعد از تحویل فایل نهایی در صورت نیاز اگر  موردی برای تغییر بود متخصصان ما برایتان تغییر خواهند داد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.