معرفی بهترین افزونه های گوگل کروم | برای کارآمد کردن مرورگر شما

امتیاز

افزونه های گوگل کروم امروزه ابزاری است که بسیاری از استفاده کنندگان از گوگل کروم از آن استفاده میکنند که قصد دارید در این مقاله برای شما عزیزان به معرفی بهترین افزونه های گوگل کروم بپردازیم و آن ها را برای شما معرفی کنیم تا با استفاده و نصب این افزونه ها تجربه خود را از وب گردی بهتر کنید در ادامه همراه ما باشید.

 

افزونه مرورگر چیست؟

 

افزونه های مرورگر مانند افزونه های وردپرس است که آن را بر روی مرورگر خود نصب میکنید و امکاناتی به آن اضافه میشود که استفاده و تجربه کاربری شما را بهبود می بخشد؛ افزونه هایی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد میتوانید در مرورگر های مختلف از آن استفاده کنید.

 

چطور میتونم افزونه بر روی مرورگر خود نصب کنم؟

 

برای دانلود و نصب افزونه بر روی مرورگر گوگل کروم خود میتوانید به web store :

 

افزونه گوگل کروم - رایا پروژه

 

مراجعه کنید و در بخش extensions میتوانید افزونه مورد نظر خود را سرچ و رایگان نصب کنید.

 

معرفی بهترین افزونه های گوگل کروم

 

معرفی بهترین افزونه های گوگل کروم - رایا پروژه

 

در ادامه با 7 افزونه کاربردی که حتما باید نصب داشته باشید بر روی مرورگر خود آشنا خواهیم شد که میتوانید آن را به راحتی بر روی مرورگر های مختلف خود نصب کنید و از آن استفاده کنید؛ تمامی این افزونه ها رایگان بوده است.

 

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین افزونه های فرم تماس وردپرس

 

افزونه Alexa

 

افزونه Alexa - رایا پروژه

 

الکسا یک سایت رتبه دهید بر اساس ترافیک به سایت های جهان است که برای استفاده از امکانات این سایت باید وارد آن شوید ولی این افزونه این کار را برای شما راحت میکند و کافیست آن را دانلود و نصب کنید و وارد سایت مورد نظر خود شوید و بر روی آیکون افزونه کلیک کنید تا اطلاعات برای شما نمایش داده شود.

 

عرضه شده برای ( گوگل کروم و فایرفاکس )

 

افزونه Google Translate

 

افزونه Google Translate - رایا پروژه

 

دیگر کسی نیست که با ترجمه گوگل آشنا نباشد شما میتوانید با Google Translate تمامی متن های خود را در سایت های مختلف به زبان های دلخواه خود ترجمه کنید که این افزونه میتواند تمامی صفحات شما را به زبان دلخواه شما ترجمه کند و یکی از ضروری ترین افزونه ها برای ما است.

 

عرضه شده برای ( گوگل کروم و فایرفاکس و اپرا )

 

افزونه Checkbot

 

افزونه Checkbot - رایا پروژه

 

افزونه Checkbot یک پلاگین امنیتی برای مرورگر شما است که تمامی مشکلات امنیتی مربوط به وبسایت شما را نشان خواهد داد و حتی اگر وارد سایتی شوید که مشکلات امنیتی داشته باشد به شما هشدار خواهد داد و مانع ورود به سایت که مشکل دارد خواهد شد.

 

عرضه شده برای ( گوگل کروم و فایرفاکس )

 

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین افزونه های امنیتی برای وردپرس

 

افزونه wappalyzer

 

افزونه wappalyzer - رایا پروژه

 

افزونه wappalyzer یک پلاگین عالی برای افراد سئو کار است که می‌توانند با استفاده از این افزونه تکنولوژی های بکار رفته یک سایت را مشاهده کنید مثال اگر سایتی با وردپرس ساخته شده باشد این افزونه تمامی اطلاعات آن را به شما نمایش داده میدهد.

 

عرضه شده برای ( گوگل کروم و فایرفاکس )

 

افزونه color picker

 

افزونه color picker - رایا روژه

 

افزونه color picker را میتوان بهترین انتخاب برای گرافیک کاران وب دانست شما میتوانید با استفاده از این افزونه به راحتی کد رنگ های یک سایت را فقط با کلیک بر روی آن بدست آورید که میتواند بسیار بر سرعت کار شما افزایش یابد.

 

عرضه شده برای ( گوگل کروم و فایرفاکس )

 

افزونه Absolute Enable Right Click & Copy

 

افزونه Absolute Enable Right Click & Copy - رایا پروژه

این افزونه بسیار میتواند برای شما کاربردی باشد؛ برخی از سایت ممکن است کپی را در سایت خود ناممکن کرده باشند یعنی اگر شما قصد داشته باشید تا متنی را در سایت مورد نظر خود کپی کنید این امکان فراهم نباشید ولی با این فعال افزونه میتوانید به راحتی متن دلخواه خود را کپی کنید.

 

عرضه شده برای ( گوگل کروم )

 

افزونه SEO Minion

 

افزونه SEO Minion - رایا پروژه

 

افزونه SEO Minion هم یک پلاگین عالی برای سئو کاران است که با فعال کردن آن میتوانید تمامی اطلاعات یک صفحه و یا یک سایت را در مرورگر خود مشاهده کنید؛ این افزونه را میتوان یکی از بهترین افزونه های آنالیز سایت های مختلف از نظر سئویی دانست.

 

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین افزونه های کش وردپرس

 

چرا باید از افزونه های مرورگر استفاده کرد؟

 

استفاده از افزونه های مرورگر در درجه اول راحتی را برای شما به ارمغان می آورند و می‌توانند اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهند؛ شما با افزودن افزونه های مورد نظر خود از به مرورگر خود آن را بهینه و کار آمد تر میکنید و میتوانید بیشتر از قبل از امکانات مرورگر خود در جستجو وب استفاده کنید.

 

جمع بندی

 

در این مقاله با بهترین افزونه های گوگل کروم آشنا شدیم و فهمیدیم که هر کدام از آن ها می‌توانند چه امکاناتی را به مرورگر شما اضافه کند؛ و تمامی این افزونه هایی که به شما معرفی شده رایگان می‌باشد که میتوانید از وب استور گوگل کروم و مرورگر های دیگر دانلود کنید.

رایا پروژه وب‌سایت
محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذار ؛ باورهای صحیح خود را تقویت کن ؛ و به سوی موفقیت گام بردار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.