معرفی بهترین سایت های دانلود رایگان تصاویر – باکیفیت

5/5 - (5 امتیاز)

معرفی بهترین سایت های دانلود رایگان عکس با کیفیت

 

امروزه بیشتر محتوای که در فضای مجازی منتشر خواهد شد تصاویر هستند ؛ تمامی شبکه های اجتماعی و سایت های مختلف شرکتی و خبری تصاویر را در محتوای خود قرار میدهند ؛ ولی انتخاب تصویر باکیفیت و مرتبط با محتوای که تولید شده کاری سخت و دشوار است ولی جای نگرانی نیست ما در این مقاله بهترینمعرفی بهترین سایت های دانلود رایگان تصاویر  رایگان و با کیفیت را ارائه خواهند داد معرفی میکنیم.

 

چه تصوری برای محتوا من مناسب است؟

 

برای محتوا که شما تولید کرده اید نیاز با تصویر مرتیط با آن موضوع دارید و باید عکسی را انتخاب کنید که تمام آن موضوع متنی شما را پوشش بدهد و فردی که در حال مطالعه مطلبی در سایت یا شبکه های اجتماعی شما است با دیدن تصویر متوجه منظور شما  در رابطه با مقاله ای که منتشر کرده اید بشود ؛ تصویر مهمترین ترین بخش یک محتوا است ولی انتخاب صحیح عکس بسیار مهم تر است که با سایت های زیر میتوانید تصاویری مرتبط با محتوا خود تولید کنید.

 

سایت Freepik

سایت freepick

این وبسایت پربازدید ترین سایت اشتراک گذاری تصاویر است ؛ و بسیاری از کاربران از این سایت برای دانلود تصاویر و آیکون استفاده میکنند و رایا پروژه نیز در بیشتر محتوا خود از این وبسایت محبوب استفاده میکند.

 

 سایت Unsplash

 سایت Unsplash

این سایت سابقه خوبی در ارائه عکس های با کیفیت دارد و بیشترین افراد برای انتخاب عکس های مورد نظر خود از این وبسایت استفاده میکنند شما میتونید تصویر مورد نظر خود را سرچ کنید و با فرمت های مختلف آن را دانلود کنید.

 

سایت Pexels

سایت Pexels

این سایت با استفاده از هوش مصنوعی که دارد بهترین و با کیفیت ترین تصاویر  که در اینترنت منتشر شده است را جمع آوری میکند و در بصورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار میدهد و یکی ار پر بازدید ترین سایت های دانلود و اشتراک عکس است.

 

سایت Canva

 سایت Canva

این سایت یک امکان جذاب که ارائه می دهد این است که شما میتوانید قالب تصاویر را دانلود کنید و برای شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید که امکانی بسیار عالی است برای مدیران سایت و شبکه های اجتماعی ؛ اما تمامی تصاویر این وبسایت رایگان نیست و باید برای بعضی از طرح ها هزینه ای پرداخت شود.

 

سایت Fancy Crave

 سایت Fancy Crave

وبسایت  Fancy Crave بر روی کیفیت تصاویر بسیار اهمیت میدهد و تمامی تصاویری که در این وبسایت منتشر میشود دارای کیفیت  بسیار بالایی  است ولی تعداد محتوا و تصاویری که در این سایت است نسبت به سایت های دیگر کم است.

 

سایت foodiesfeed

 سایت foodiesfeed

این سایت فقط بر موضوع تصاویر غذا فعالبت دارد و تمامی عکس های این سایت از پیتزا و خوراکی های گوناگون میتوانید با کیفیت عالی دانلود کنید و تمامی تصاویر هم رایگتن هستند و این سایت بسیار در بین رستوران داران و آشپز ها محبوبیت دارد.

 

بیشتر بخوانید : سایت های اندازه گیری سرعت سایت

 

چرا باید از تصاویر در محتوای خود استفاده کنیم؟

 

استفاده از محتوای نمایشی در سایت و شبکه های اجتماعی خود بسیار قابل اهمیت است ؛ تصاویر حس شما را بهتر به کاربر القا میکند و بهتر درک میکنند به همین سبب تمامی افراد که در این حوزه فعالبت دارند از عکس استفاده میکنند و سایت هایی که در بالا بهتون معرفی کردیم میتوانند مرجع عالی برای استفاده شما باشد.

 

چطور میتونم بهترین سایت برای دانلود تصویر را انتخاب کنم؟

 

تمامی سایت هایی که در بالا معرفی کردیم میتوانند مرجع خوبی برای شما باشند ولی شما باید حوزه کاری خودتون را مشخص کنید که برای چه موضوعی عکس لازم دارید اگر برای شبکه های اجتماعی میخواهید که دارای قالب باشد بهترین سایت برای شما Canva است و اگر تصویر برای  سایت میخواهید بهترین مورد freepick است که بیشتر سایت ها این این وبسایت محبوب استفاده میکنند.

 

رایا پروژه از چه وبسایت های برای دانلود تصاویر استفاده میکند؟

 

مجموعه رایا پروژه بیشتر تصاویر را متخصصان این مجموعه با نرم افزار فتوشاپ طراحی میکند ؛ ولی برای بقیه موارد از سایت های فری پیک و Unsplash استفاده خواهیم کرد که تصاویری بسیار با کیفیت و مناسب در این وبسایت ها قرار دارد و میتوان تصاویر را بسته به نیاز خود دانلود کرد.

 

دیگر مقالات : چطور برنامه ریزی درسی داشته باشیم

 

جمع بندی

در این مقاله به معرفی بهترین سایت های دانلود رایگان تصاویر پرداختیم که  میتوانید با این وبسایت  مناسب ترین عکس را برای حوزه کاری خود  انتخاب کنید.

اگرسوال یا مشکلی دارید میتوانید در بخش انجمن رایا پروژه مطرح بفرمایید تا به آن پاسخ داده شود

انجمن رایا پروژه
رایا پروژه وب‌سایت
محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذار ؛ باورهای صحیح خود را تقویت کن ؛ و به سوی موفقیت گام بردار

یک نظر

  • 👌👏👏👏🌹مفید بود .مرسی

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.