معرفی بهترین قالب های وردپرس – 10 تا از بهترین قالب های وردپرس برای سایت شما

5/5 - (1 امتیاز)

شما زمانی که سایت خود را راه اندازی کنید یکی از مهم ترین تصمیمات شما که میتواند مسیر بیزینس شما را معی کند انتخاب قالب مناسب برای سایت وردپرسی شما است که باید قالبی را انتخاب کنید که بهینه و سرعت خوبی را داشته باشد تا در آینده به مشکل نخورید و یکی از خدمات مجموعه رایا پروژه انجام پروژه های طراحی قالب وردپرس است که میتوانید امکاناتی که در نظر دارید را به متخصصان ما اطلاع دهید تا قالب سایت شما با بهترین کیفیت انجام شود در این مقاله معرفی بهترین قالب های وردپرس در خدمت شما هستیم.

 

قالب وردپرس چیست؟

معرفی بهترین قالب های وردپرس - رایا پروژه

 

قالب وردپرس همان پوسته سایت شما است که به عموم نمایش داده میشود مسلما بدون قالب سایت شما نمایش داده نمیشود و با استفاده از قالب در وردپرس میتوانید محتوایات خود و یا اگر محصولی را دارید در آن قرار دهید تا کاربران شما آن را مشاهده کنند و میتوان به جرعت گفت اگر قالب مناسبی را برای سایت خود انتخاب کنید؛ فروش بالایی خواهید داشت ؛ اگر میخواهید بیشتر با وردپرس آشنا شوید به شما پیشنهاد میکنیم که مقاله آموزش وردپرس  مشاهده بفرمایید و در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین قابل های وردپرس را برا شما عزیزان معرفی کنیم.

 

1 – قالب وودمارت

 

قالب وودمارت - رایا پروژه

 

قالب وودمارت را میتوانیم جزوه بهترین و سریعترین قالب فروشگاهی قرار دهیم ؛ این قالب همانند سایت دیجیکالا است و مشا میتوانیم محصولات خود را در آن برای فروش قرار دهید این قالب چند منظوره است و رابط کاربری سریع و آسانی را دارد و همچنین یکی از مزایای این قالب میتوانیم به داشتن حساب کاربری مجزا اشاره کرد.

 

برخی از امکانات :

 

دارای حساب کاربری مجزا و  زیبا

سریع و آسان

داشتن فونت های اختصاصی

سازگار بودن با افزونه المنتور

داشتن مگا منو

سازگاری با موبایل و تبلت

 

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین قالب چند منظوره وردپرس

 

2 – قالب آسترا پرو

 

قالب آسترا پرو - رایا پروژه

 

قالب آسترا پرو هم جزوه بهترین قالب های وردپرسی است که نسخه دیگر آن به نام آسترا  نیز وجود دارد که به صورت رایگان است و این نسخه که معرفی کردیم نسخه پرو و پولی آن است و امکانات بیشتری را به نسخه رایگان دارد و از مزیت های این قالب میتوان به سرعت بالا و بینظیر آن اشاره کرد.

 

برخی از امکانات:

 

سرعت بالا

سازگاری با المنتور

شخصی سازی بالا

دارای دمو های مختلف و حرفه ای

سازگاری با تمامی افزونه های محبوب حال خاضر

 

3 – قالب آوادا

قالب آوادا - رایا پروژه

 

قالب آوادا به پرفروش ترین قالب وردپرسی لقب داده شده ؛ دلیل فروش بالای این قابل را میتوانی به سرعت خود امکان شخضی سازی بالا ؛ داشتن دمو های مختلف ؛ چند منظوره بودن است که بسیاری از شرکت های بزرگ از این  قالب استفاده میشود.

 

برخی از امکانات : 

 

شخصی سازی بالا

داشتن دمو های زیاد و متنوع

سبک و سریع

سازگاری با تمامی افزونه های وردپرس

 

بیشتر بخوانید: معرفی افزونه های چت وردپرس

 

4 – قالب صحیفه

 

قالب صحیفه - رایا پروژه

 

قالب صحیفه را میتوانیم بهترین قالب خبری در وردپرس بدانیم که لقب پر فروش ترین قالب خبری وردپرس را هم نیز دارد ؛ این قابل با تمامی نسخه های موبایل و تبلت سازگار است که سرعت بالایی را دارا میباشد و اگر سایت خبری قصد دارید تاسیس کنید این قالب بهترین انتخاب شما است.

 

برخی از امکانات :

 

سرعت بالا

ظاهر عالی

دارای دمو های مختلف

پشتیبانی عالی

 

5 – قالب Nisarg

قالب Nisarg - رایا پروژه

قالب Nisarg یکی از قالب های زیبا و سبکی است که برای استفاده عمومی و بلاگ نویسی استفاده میشود و میتوانید افزونه های زیادی را در این قالب استفاده کنید همچنین یکی از امکانات خوب این قالب داشتن هدر با تصویر تمام عرض است که بسیار میتواند بر زیبایی این قالب تاثیر بگزارد.

 

برخی از امکانات :

 

ظاهر زیبا

سبک و سریع

امکان شخصی سازی

 

6 – قالب Oceanwp

 

قالب Oceanwp - رایا پروژه

 

قالب Oceanwp یکی از بهترین قالب های چند منظوره است که میتوانید در هر زمنیه ای از آن استفاده کنید و در کنار دمو های مختلفی که دارد میتوانی به سرعت و رابط کاربری عالی آن هم اشاره کنیم که هر نوع سایتی را میتوانید با این قالب عالی بسازید.

 

برخی از امکانات :

 

داشتن دمو های مختلف

ظاهر زیبا

سرعت بالا

رابط کاربری عالی

 

7 – قالب Zakra

قالب Zakra - رایا پروژه

قالب Zakra هم جزوه قالب های بهینه و با سرعت بالا است که میتوانید با داشتن دمو های مختلف و متنوع که دارد هر سایتی را با این قالب بسازید و میتوانید افزونه های ووکامرس و افزونه های مختلف را در این قالب نصب کنید که سازگاری دارد.

 

برخی از امکانات :

 

بهینه بودن

سرعت بالا

داشتن دمو های مختلف

سازگاری با افزونه های مختلف

 

8 – قالب Bridge

 

قالب Bridge - رایا پروژه

 

قالب Bridge یکی از بهترین قالب های چند منظوره است که میتوانیم به داشتن 500 دمو در قالب اشاره کنیم که نظیر آن را در بین قالب های دیگر کم میبینیم و همچنین این قالب دارای ظاهر بسیار خوبی است که میتوانید سایت های خوب و زیبایی را بسازید.

 

برخی از امکانات :

 

داشتن500 دمو

ظاهر زیبا

سبک و سریع

 

9 – قالب Hueman

 

قالبHueman -رایا پروژه

 

قالبHueman یک قالب خبری است که  مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است که میتوانید ستون های را به این قالب اضافه کنید تا خبر های خود را در این ستون ها قرار دهید و همچنین این قالب دارای سرعت بیسار خوبی است.

 

برخی از امکانات :

 

سرعت بالا

داشتن امکانات متنوع

سبک و حجم کم

 

10 – قالب Flat

 

قالب Flat- رایا پروژه

 

این قالب یک قالب چند منظوره است که میتوانید ستون هایی را در آن بسازید تا اطلاعات و محتوای خود را در آن قرار دهید و یکی از مزیت های این قالب داشتن امکانات زیاد و سرعت بالا است.

 

برخی از امکانات :

 

سرعت بالا

داشتن امکانات متنوع

شخصی سازی بالا

 

یک قالب خوب باید چه ویژگی هایی را داشته باشد؟

 

یک قالب خوب باید امکانات زیادی را به شما بدهد یعنی برای یک مورد کوچک مجبور نباشید تغییراتی را در کد آن اعمال کنید و بتوانید تمامی افزونه های موجود مخزن وردپرس را در آن نصب کنید که سازگاری داشته باشد و یکی از مهم ترین ویژگی های یک قالب خوب برای وردپرس داشتن امنیت بالا است که ما در مقاله افزایش امنیت وردپرس به آن اشاره کردیم.

 

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین افزونه های فرم تماس وردپرس

 

بهترین قالب های وردپرس فارسی رایگان

 

از بهترین قالب های رایگان که فارسی سازی شده میتوانیم به قالب های زیر اشاره کنیم:

 

آستارا

قالب المنتور سلام

قالب وددمارت

قالب فولکس

 

که میتوانید به راحتی آن ها را دانلود کنید و در وردپرس خود نصب کنید.

 

پرفروش ترین قالب های وردپرس

 

پرفروش ترین قالب های وردپرس میتوانیم به قالب هایی اشاره کنیم که بهینه شده و دارای سرعت خوبی هستند که در زیر به برخی از آن ها اشاره کردیم:

 

قالب آوادا

قالب فلت سام

قالب گوهر

قالب ایمپرزا

قالب دیوی

 

این قالب هارا میتوانید از مارکت های معتبر داخلی یا سایت سازنده قالب تهیه کنید.

 

مقالات مشابه : معرفی بهترین افزونه های امنیتی برای وردپرس

 

جمع بندی

 

در این مقاله با معرفی بهترین قالب های وردپرس َآشنا شدیم و به بررسی آن ها پرداختیم که میتوانید هر کدام را به سلیفه خود انتخاب کنید و آن را دانلود و یا خریداری کنید تا در سایت ورذپرسی خود نصب کنید و از امکانات قالب مورد نظر خود استفاده کنید ؛ امیدوارم این مقاله بهتون در انتخاب قالبی خوب کمک کرده باشد.

اگرسوال یا مشکلی دارید میتوانید در بخش انجمن رایا پروژه مطرح بفرمایید تا به آن پاسخ داده شود

انجمن رایا پروژه
رایا پروژه وب‌سایت
محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذار ؛ باورهای صحیح خود را تقویت کن ؛ و به سوی موفقیت گام بردار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.