نرم افزار ویزیو چیست | آشنایی با امکانات و ویژگی های نرم افزار ویزیو

امتیاز

نرم افزار ویزیو چیست و میتواند چه ویژگی های را در اختیار ما قرار دهید ؛ ما در این مقاله قصد دارید تا کامل با نرم افزار ویزیو آشنا شویم و بررسی کنیم که آیا میتوان آن را در کنار  ورد قرار دهیم و یا حتی امکانش هست که برای رسم نمودار ها انتخاب اول ما نرم افزار ویزیو باشد؟ در این مقاله تمام در مورد این مبحث بحث خواهیم کرد.

 

نرم افزار ویزیو چیست؟

 

نرم افزار ویزیو چیست - رایا پروژه

 

مایکروسافت که سازنده نرم افزار ویزیو است این نرم افزار را در سال 2000 توسعه داد و پس از انتشار آن را حجم زیادی از بازخورد های مثبت روبرو شد که تصمیم گرفت این نرم افزار را در بسته آفیس خود اضافه کند ؛ این نرم افزار میتواند طراحی های گوناگونی را اجام دهند مانند طراحی دیاگرام و طراحی تقویم ها که بیشتر افراد و شرکت ها برای رسم فلوچارت های خود از این نرم افزار بی نظیر استفاده میکنند.

 

خدمات مرتبط : انجام پروژه های مایکروسافت

 

ویژگی های نرم افزار ویزیو

 

همانظور که در بالا گفیتم نرم افزار ویزیو میتواند امکانات خوبی را در اختیار شما قرار دهد در گذشته و حال میبینیم که برخی از افراد برای رسم جداول و چارت های خود از نرم افزار ورد استفاده میکند و این کار میتواند حتی ساعت ها از وقت ان ها را بگیرید ولی در نرم افزار ویزیو این عملیات بسیار آسان بوده است و زمان کمی را از کاربر میگیرد.

 

خدمات مرتبط : انجام پروژه های حسابداری

 

امکان طراحی فلوچارت های مختلف با ویزیو

 

طراحی فلوچارت - رایا پروزه

طراحی فلوچارت با ویزیو

 

رسم فلوچارت کاری بسیار سخت بوده است و نیاز به دقت بالایی را دارد اما با وجود نرم افزاری همچون ویزیو این کار راحت تر از قبل خواهد شد؛ تمامی امکانات مربوطه برای طراحی یک فلوچارت در نرم افزار ویزیو قرار دارد و میتواند تنها با چند کلیک طرح دلخواه فلوچارت خود را طراحی کنید؛ و اگر مشکلی در این رابطه دارید میتوانید انجام پروژه های فلوچارت خود را به متخصصان رایا پروژه بسپارید.

 

امکان طرای دیاگرام با ویزیو

 

در طراحی دیاگرام نیز باید دقت بالایی را داشته باشید و زمان زیادی را پروسه طراحی بک دیاگرام ممکن است از شما بگیرد و این کار با نرم افزار های دیگر به سختی انجام میشود ولی خوشبختانه در نرم افزار ویزیو طرح های رایگان و عالی را در اختیار شما قرار میدهد تا با انتخاب آن ها میتوانید فقط آن را ویرایش کنید و یا اشکالی را به آن اضافه کنید که این کار سبب میشود تا زمان خیلی کمی را از شما بگیرد و حتی کیفیت کار شما هم بالا رود.

 

رسم چارت های مختلف سازمانی و شرکتی با ویزیو

 

در شرکت و سازمان بزرگ همیشه نیاز است تا چارت هایی را معرفی محصولات و حتی کارکنان آن مجموعه طراحی کرد و بسیاری از چارت های مختلف با نرم افزار های اکسل و ورد انجام میشود که در نتیجه کیفیت مطلوبی را ندارد ولی اگر قصد دارید چارت خوب و تمیزی را طراحی کنید هیچ نرم افزاری به جز ویزیو نمیتواند نیاز شما را برطرف کنند؛ این نرم افزار میتواند تمامی چارت های شما را با بهترین کیفیت  آماده کند.

 

تبدیل فایل های ویزیو به فایل های مختلف

 

شما میتوانید خروجی های گرفته شده از این نرم افزار را به صورت HTML ذخیره کنید و یا حتی میتوانید طرح های خود را به فایل های کسل ؛ پاورپوینت ؛ ورد و غیره تبدیل کنید که این امکان بسیار برای استفاده کنندگان آن عالی میباشد.

 

انجام و آموزش پروژه های ویزیو در رایا پروژه

 

در بالا با برخی از امکانات بی نظیری از نزم افراز ویزیو آشنا شدید ؛ اما که پروژه دارید که قصد دارید آن را با بهترین کیفیت انجام دهید میتوانید انجام پروژه های ویزیو خود را به متخصصان رایا پروژه بسپارید و همچنین اگر قصد دارید تا آموزش های مربوطه را دریافت کنید میتواند درخواست خود را در سایت ثبت کنید تا متخصصان ما در سریعترین زمان با شما در ارتباط باشند.

 

مقالات دیگر : کاربرد برنامه های مایکروسافت آفیس چیست؟

 

جمع بندی

 

در این مقاله آموخیتم که نرم افزار ویزیو چیست و میتواند چه کارهایی را برای ما انجام دهند ما به شما پیشنهاد میکنیم که اگر چارت و یا دیاگرامی دارید که میخواهید آن را طراحی کنید میتوند از نرم افزار ویزیو استفاده کنید برای نصب این نرم افزار نیز باید بسته آفیس را دانلود کنید و نرم افزار ویزیو را انتخاب کنید.

رایا پروژه وب‌سایت
محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذار ؛ باورهای صحیح خود را تقویت کن ؛ و به سوی موفقیت گام بردار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.