انجام خلاصه نویسی – سفارش پروژه های خلاصه نویسی

5/5 - (1 امتیاز)

انجام خلاصه نویسی با رایا پروژه در سریعترین زمان

 

یکی از دغدغه های افراد خلاصه  کردن متون یا مقالات و غیره است که بدلیل نداشتن وقت کافی قادر به انجام این کار نیستند ؛ ولی رایا پروژه اینجاست تا مشکل این افراد را به طور کامل حل کند و با متخصصان و محققانی که دارد بهترین انجام خلاصه نویسی که افراد مدنظر دارند را تهیه کند

انجام خلاصه سازی با رایا پروژه

تعریف خلاصه نویسی

 

خلاصه نویسی به چند دسته تقسیم میشود که در ادامه به آن میپردازیم ؛ ولی تعریف کلی که میتوانیم داشته باشیم این است که مثال کتابی را خوانده اید که حدود 400 صفحه دارد ولی شما قصد دارید آن را به صورت  ساده و قابل فهم در بیاورید طوری که مطالب اصلی و مطالب فرعی را جدا کرده و آن را رو نویسی کنید ؛ به این امر خلاصه سازی گفته میشود.

 

خلاصه سازی مقاله

 

یکی از رایج ترین درخواست های که به مجموعه رایا پروژه میشود ؛ خلاصه سازی مقاله است که با بهترین کیفیت ودر سریعترین زمان انجام خواهد شد ؛ انجام خلاصه سازی مقاله به چند دسته تقیسم میشود که مهم ترین آن ها خلاصه کردن مقالات به زبان لاتین و فارسی است.

 

خلاصه کردن کتاب

 

معمولا کتاب ها از تعداد صفحات زیادی برخوردار هستند و به همین سبب افرادی که قصد دارند کتابی را مطالعه کنند و یا مطلب خاصی را در آن بیابند به سایت رایا پروژه مراجعه میکنند تا خلاصه مطالب مورد نظر خود را از کتاب استخراج و خلاصه نویسی شود که این کار نیاز به دقت بالایی است.

 

انجام خلاصه سازی مقالات به زبان های مختلف

 

این موضوع کمی نسبت به خلاصه سازی کتاب مقاله فارسی متفاوت است و نیاز به متخصص است که بر زبان های لاتین و غیره تسلط کافی داسته باشد تا بتواند مقالات به زبان های مختلف را درک کند و از آن خلاصه مفیدی را ارائه دهد.

 

خدمات مرتبط در  سایت رایا پروژه

 

انجام تحقیق

انجام ویراستاری

انجام نوشتن کتاب

انجام ترجمه

انجام تایپ

انجام تولید محتوا

 

انجام پروژه های خلاصه سازی در رایا پروژه با چه فرمتی تحویل داده میشود؟

 

کلیه پروژه های دریافتی پس از انجام با توجه به خواسته کارفرما در فرمت های ؛ pdf ؛ ورد ؛ پاورپوینت انجام میشود که تمامی موارد به صورت رایگان برای کارفرما ارسال مبشود.

 

چه زمان طول میکشد تا پروژه خلاصه سازی مقاله یا کتاب توسط متخصصان رایا پروژه انجام شود؟

 

در سایت رایا پروژه پس از تکمیل و ثبت سفارش کارشناسان ما زمان پروژه را از کارفرما سوال میکنند تا در زمانی که همان ابتدا مشخص میشود برای انجام پروژه ؛ در همان تایم فایل نهایی ارسال شود.

 

انجام خلاصه ساری در رایا پروژه توسط چه کسانی انجام میشود؟

 

پروژه های خلاصه سازی و تمامی خدمات دیگری که در سایت رایا پروژه اراِئه میشود ؛ توسط محققان و متخصصانی که در کار خود فردی مسئولیت پذیر و دلسوز هستن انجام میشود و برای تضمین خروجی کار خود نیز 48 ساعت پشتیبانی انجام میشود.

 

چطور میتونم پروژه خود را در رایا پروژه سفارش بدم؟

 

شما میتوانید پروژه را برای برون سپاری به بهترین فریلنسر ها و متخصصان ما از طریق سایت به صفحه سفارش پروژه یا از طریق پیام رسان واتساپ ارسال بفرمایید تا کارشناسان ما در بازه زمانی کوتاهی با شما در ارتباط باشند.

 

چطور میتونم با رایا پروژه در انجام خلاصه سازی همکاری کنم؟

 

رایا پروژه همیشه از افرادی که در حوزه کاری خود موفق و مسئولیت پذیر هستن دعوت میکند تا با پر کردن فرم همکاری و ارسال رزومه خود همکاری خود را این عزیزان شروع کند.

 

مقالات دیگر:چطور خلاصه نویسی کنیم ؟ 

 

نتیجه گیری

 

اگر پروژه ای برای خلاصه دارید که به دنبال سایتی معتبر هستید برای انجام ؛ رایا پروژه با افتخار آماده پذیرفتن پروژه های خلاصه سازی شما عزیزان با بهترین کیفیت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.