انجام پروژه های طراحی قالب وردپرس – طراحی قالب فروشگاهی

5/5 - (2 امتیاز)

انجام پروژه های طراحی قالب وردپرس با بهترین کیفیت در رایا پروژه

 

روز به روز بر تعداد سایت در فضای اینترنت افزوده میشود و بیشتر این سایت ها با استفاده از سیستم وردپرس ساخته و توسعه داده میشوند که رایا پروژه با تیمی متخصص  در انجام پروژه های طراحی قالب وردپرس همراه شما بوده در طراحی قالب سبک و شیک برای سایت خود.

 

قالب وردپرس چیست؟

طراحی قالب وردپرس

قالب وردپرس پوسته ای است که در سیستم وردپرس شما نصب خواهد شد و میتوانید با استفاده از آن سایت خود را برای کاربران خود به نمایش بگزارید و اگر محصول یا خدماتی دارید را با استفاده از قالب نصب شده و امکانات آن برای مشتریان و کاربران خود صفحه محصول و خدمت بسازید و محصولات خود را بفروش بگزارید ؛ و همین صفحه که الان در آن هستید از قالب اختصاصی ساخته شده است.

 

چند نوع قالب وردپرسی داریم؟

 

قالب های وردپرسی تنوع بسیار زیادی را دارند و میتوانید بسته به نوع کسب کار خود و از آن ها استفاده کنید و معمولا نصب آن ها نیز بسیار اسان بوده است و پیشنهاد ما به شما این است که همیشه از قالب هایی استفاده کنید رایگان نباشند و دارای امنیت و آپدیت های هفتگی باشند تا بیزینس خود به مشکل نخورید و سایتتون مورد حمله هکرها قرار نگیرد ؛ در ادامه با 4 نوع قالب وردپرسی پر استفاده آشنا خواهیم شد.

 

1-قالب فروشگاهی

 

این دسته از قالب ها همانطور که از اسم آن مشخص است برای فروش محصولات استفاده میشود که بسیار دانلود و خریداری میشود توسط توسعه دهندگان و با توجه به مجازی شدن خرید فروش ها میتوانید همین الان برای شروع بیزینس خود قالب فروشگاهی را در مجموعه رایا پروژه سفارش بدید و محصولات خود را در قالبی با امنیت بالا و سبک آغاز کنید.

 

2-قالب شرکتی

 

از قالب های شرکتی بیشتر برای معرفی خدمات و شرکت خود استفاده میشود همچنین استارت تاپ هایی که در زمینه های مختلف فعالیت دارند از قالب های شرکتی استفاده میکنند و این قالب ها اغلب بسیار سریع و زیبا هستند.

 

3-قالب آموزشی

از این قالب ها بیشتر در فروش دوره های آموزشی استفاده میشود و کسانی که تخصصی دارند و  قصد دارند تخصص خود را برای دیگران به اشتراک بگزارند و در آمدی از فروش دوره های خود کسب کنند میتوانند از قالب های آموزشی استفاده کنند.

 

خدمات مرتبط

 

انجام پروژه های طراحی افزونه وردپرس

انجام پروژه های طراحی سایت

انجام پروژه های المنتور

 

آیا رایا پروژه خدماتی در طراحی قالب وردپرس انجام میدهد؟

 

انجام پروژه های طراحی قالب وردپرس

بله ؛ رایا پروژه تمامی پروژه های طراحی قالب وردپرس را با بهترین کیفیت توسط برنامه نویسان خبره انجام میدهد و پشتیبانی 1 ساله نیز برای تمامی قالب های طراحی شده خود را نیز ارائه میدهد.

 

چطور میتونم در طراحی قالب وردپرس همیار رایا پروژه باشم؟

 

شما اگر توانایی در انجام پروژه های طراحی قالب وردپرس دارید میتوانید با ارسال رزومه خود برای تیم کارشناسی رایا پروژه همکاری رسمی خود را با این مجموعه معتبر آغاز کنید.

 

طراحی قالب اختصاصی وردپرس

 

یکی از محبوب ترین پوسته های وردذپرس را میتوان به قالب های احتصاصی اختصاص داد؛ این قالب ها توسط تیم های بسیار حرفه ای و با کیفیت بسیار بالا تولید میشود و بیشتر شرکت های مختلف از قال های اختصاصی استفاده میکنند به دلیل اینکه این نوع قالب ها از کد نویسی عالی و بهینه بسیار بالایی ساخته میشود و به دلیل اینکه اختصاصی است و فقط برای بیزنس شما ساخته شده است امکان هک کردن آن بسیار پایین بوده است؛ رایا پروژه با متخصصانی که در حوزه های طراحی قالب های اختصاصی فعالیت دارند و دارای سابقه خوبی هستند در حال فعالیت است تا بتواند با افتخار پروژه های طراحی قالب شما عزیزان را انجام دهد؛ قالب های اختصاصی که در رایا پروژه توسعه داده میشوند دارای پستیبانی یکساله هستند و میتوانید آپدیت های قالب را به صورت ویژه تا 1 سال رایگان دریافت کنید و هر سوالی که داشتید کارشناسان ما 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

 

کلام اخر

 

اگر فردی هستید که آموزشی دارید و قصد کسب در آمد از آن را دارید یا اینکه محصولی برای فروش دارید  برای آغاز بیزینس خود همین الان طراجی قالب  سایت خود را به رایا پروژه بسپارید تا قالبی با امنیت بالا و پشتیبانی عالی دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.