سابروتین نویسی آباکوس – آموزش سابروتین نویسی در آباکوس

5/5 - (1 امتیاز)

سابروتین نویسی آباکوس را میتوان یکی از مهم ترین قابلیت های نرم افزار مهم abaqus است ، شما با استفاده از سابروتین نویسی در آباکوس میتوانید اجزای محدود در کامیپوتر را شبیه سازی کنید ، یکی دیگر از قابلیت های مهم در نرم افزار آباکوس این است که میتوانید مدل های مختلفی را با تحلیل های مشخص طراحی و پیاده سازی کنید ، همچنین اگر پروژه ای آباکوس دارید که میخواهید آن را در رایا پروژه انجام دهید میتوانید به صفحه ی انجام انجام پروژه های آباکوس مراجعه کنید.

 

Abaqus چیست ؟

 

آباکوس یک نرم افزار برای مدل سازی های مختلف است که در رشته های مهندسی بسیار کاربرد دارد و از آن استفاده میشود که با این نرم افزار بیشتر انجام پروژه های مهندسی مواد و انجام پروژه های عمران انجام میشود ، شما میتوانید با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون که ما در رایا پروژه خدمات تخصصی در را رابطه با انجام پروژه های پایتون را انجام میدهیم ، داده های خود را به آباکوس انتقال دهید و از آن استفاده کنید ، همچنین میتوانید با استفاده از این نرم افزار ها به زیر برنامه های FORTRAN نیز دسترسی داشته باشید.

 

سابروتین نویسی آباکوس چیست؟

سابروتین نویسی در آباکوس - رایا پروژه

سابروتین نویسی

 

اگر قصد داشته باشید تا از امکانات کامل آباکوس استفاده کنید باید حتما علم سابروتین نویسی در آباکوس را فرا بگیرید ، سابروتین نسخه های مختلفی دارد که اگر میخواهید از آن استفاده کنید باید حتما عملکرد و کارایی هر یک را بررسی و یاد بگیرید ، و اینکه توجه داشته باشید که اگر میخواهید از زیر برنامه ها و امکانات کامل سابروتین نویسی در آباکوس استفاده کنید باید آباکوس را با فرتن لینک دهید که اگر این مورد را میخواهید یاد بگیرید میتوانید به صفحه ی انجام پروژه های فرترن مراجعه کنید تا اطلاعات لازم را فرا بگیرید.

 

چند مورد از معروف ترین سابروتین های آباکوس

 

در ادامه قصد داریم تا با مهم ترین سابروتین نویسی های آباکوس آشنا شویم و کارایی های آن را بررسی کنیم ، همراه ما باشید.

 

سابروتین HETVAL

 

این سابروتین برای تعریف مدل های پیچیده و در تولید ماده های حرارتی استفاده میشود که یکی از مهم ترین سابروتین های آباکوس نیز عنوان میشود.

 

سابروتین UMAT

 

یکی از پیشرفته ترین و پیچیده ترین سابروتین های آباکوس است که برای عملکرد ماده های حرارتی و و ساختار های ماده استفاده میشود ، این سابروتین برای حل محاسبات پیشرفته و محیط های مختلف استفاده میشود.

 

سابروتین UEL

 

سابروتین UEL در عین سخت و پیچیده بودن میتواند امکانات خوبی را در اختیار شما قرار دهد ، این سابروتین برای ایجاد المان های مختلف به کار میرود.

 

چطور در آباکوس سابروتین نویسی کنیم؟

 

آباکوس یک نرم افزار بسیار کاربردی است که میتواند در حوزه های مختلف به شما کمک کند اما اگر می خواهید خیلی تخصصی تر و بهتر از قابلیت های این نرم افزار محبوب استفاده کنید به شما پیشنهاد میکنیم که حتما سابروتین نویسی در آباکوس را فرا بگیرید تا بتوانید تحلیل و ساختار های دیتای های خود را با بهترین شکل انجام دهید.

 

کلام آخر

 

در این مقاله که در سایت رایا پروژه قصد داشتیم تا سابروتین نویسی آباکوس را برای شما معرفی و با مهم ترین سابروتین ها آشنا شویم ، آباکوس یک  نرم افزار مهم در زمینه مدل و تحلیل دیتا های مختلف است و اگر بتوانید علم سابروتین نویسی را یاد بگیرید میتوان گفت که کارایی استفاده شما از این نرم افزار دو برابر خواهد شد.

رایا پروژه وب‌سایت
محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذار ؛ باورهای صحیح خود را تقویت کن ؛ و به سوی موفقیت گام بردار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.