طراحی نرم افزار موبایل – انجام پروژه های طراحی نرم افزار موبایل با بهترین کیفیت

5/5 - (3 امتیاز)

طراحی نرم افزار موبایل در رایا پروژه با بهترین کیفیت

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و  ورود موبایل های هوشنمد به زندگی بشر ؛ استفاده از نرم افزار های موبایل افزایش یافته و روزانه استفاده زیادی از اپلیکیشن های موبایلی میشود رایا پروژه با افتخار پروژه های طراحی نرم افزار موبایل شما عزیزا با بهترین کیفیت انجام میدهد.

 

نرم افزار چیست؟

طراحی نرم افزار موبایل

 

نرم افزار مجموعه داده های است که بر روی سیستم و موبایل شما نصب میشود تا بتوانید مشاغل روز مره خود را انجام دهید ؛ نرم افزار های به چند دسته تقسیم بندی میشوند که در ادامه به این موضوع میپردازیم.

 

دسته بندی نرم افزار های موبایل

 

همانطور که در بالا گفته شد نرم افزار های موبابل برای ساده کردن انجام کار های ما ساخته میشوند  و هدف طراحان نرم افزار راحتی کاربران خود است و تمامی نرم افزار های جهان به دسته های : سرگرمی ؛ مالی ؛ خدماتی ؛ عمومی ؛ سلامت ؛ بازی ؛ آموزشی ؛ تجاری تقسیم میشوند.

 

نرم افزار های سرگرمی

 

نرم افزار های سرگرمی  به نرم افزار هایی گفته میشود که  در اوغات فراغت افراد استفاده میشود و در بسیار محبوب هستند نمونه این موارد میتوان به اپلیکیشن های : اینستاگرام ؛ تیک تاک ؛ یوتویب و غیره اشاره کرد.

 

نرم افزار های مالی و خدماتی

 

این نوع اپلیکیشن ها بسیار پر کاربرد و استفاده بود است که کسب کار های زیادی ازاین نوع نرم افزار ها استفاده میکنند  ؛ کار اصلی این نوع اپلیکیشن ها انتقال اطلاعات بانکی و وجه است که میتوان با استفاده از این اپلیکیشن ها به حساب های بانکی خود در سراسر جهان دسترسی داشت و بدون نیاز حضوری به بانک ؛ کار های مالی خود را از طریق موبابل انجام دهید.

 

نرم افزار های عمومی و سلامت

 

از این نوع اپلیکیشن ها میتوانید استفاده های بهینه انجام دهید و طرافدار های خاص خودش را دارند این نوع نرم افزار ها بیشتر افرادی که به سلامتی خود از طریق فضای مجازی اهمیت میدهند مورد استفاده قرار میگیرد که خیلی مفید و کاربردی است.

 

طراحی نرم افزار

بازی ها و نرم افزار های آموزشی

 

یکی از مشاغل که طراحان نرم افزار و بازی سازان به آن علاقه دارند ساخت و طراحی نرم افزار های آموزشی و بازی است که بسیار در سراسر جهان محبوب و طرافدار دارد که بیشتری درآمد برنامه نویسان از این دو حوزه است که بیشتر رنج سنی کاربران این دو حوزه نوجوانان و جوانان هستند.

 

خدمات مرتبط رایا پروژه

 

انجام پروژه های اندروید

انجام پروژه های برنامه نویسی

انجام پروژه های کامپیوتر

 

زبان های برای طراحی نرم افزار های موبایل کدامند؟

 

تمامی نرم افزار و بازی های جهان با برنامه نویسی انجام میشود و و هر کدام نیز با زبان های خاص خودش طراحی میشود بستگی به خود فرد و یا کارفرما پروژه دارد که با چه زبانی انجام شود ولی رایج ترین زبان های مورد استفاده در نرم افزار های گوناگون و حتی نرم افزار های بزرگ به وسیله ؛ جاوا ؛ پایتون ؛ سی شارپ ؛ سی و سی پلاس پلاس است.

 

آیا سایت رایا پروژه پروژه های طراحی نرم افزار موبایل انجام میدهد؟

 

بله مجموعه رایا پروژه تمامی پروژه های طراحی نرم افزار موبایل اندروید و ios را با بهترین کیفیت انجام خواهد داد و در زمان مقرر شده تحویل کار فرما خواهد داد.

نتیجه گیری

 

اگر ایده دارید که قصد دارید آن را به نرم افزار تبدیل کنید و به درآمد برسید ؛ رایا پروژه همراه شما خواهد بود تا تحقق رویا شما متخصصان ما با بهتذین کیفیت پروژه های طراحی نرم افزار موبایل شما عزیزان را در سریعترین زمان انجام خواهند داد.

‫4 نظر

 • علی تیموری گفت:

  عالی

 • عزیزی گفت:

  یه پروژه اپلیکیشن و دیتابیس صرافی آنلاین داشتم و به یک یا چندتا برنامه نویس مجرب در این زمینه نیاز داشتم و بعد از پایان پروژه به کد ها دسترسی نداشته باشن. لطف میکنید راهنمایی کنید.

  • سلام وقت بخیر

   بله موردی نیست

   لطفا پروژه خود را در سایت ثبت سفارش دهید تا متخصصان ما با شما در ارتباط باشند

   باتشکر

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.