مخفی کردن لایک اینستاگرام – آموزش تصویری مخفی کردن لایک در اینستاگرام

امتیاز

لایک در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگر برای صاحبان پیج ها بسیار حائز اهمیت است چرا که این مورد نشان دهنده تعامل و تعداد بازدید یک پست را نشان میدهد که در برخی مواقع شاهد این بودیم مدیران این پیج ها برای افزایش بازدید از ترفند های مانند خرید لایک استفاده میکنند که شرکت اینستاگرام در اقدامی برای رفع این موضوع امکانی را به نرم افزار خود اضافه کرد تا با استفاده از آن تعداد لایک های پست خودتان را مخفی کنید و این گزینه به دلخواه شما است که در این مقاله کامل در مورد مخفی کردن لایک اینستاگرام به شما عزیزان آموزش خواهیم داد و اگر از کاربران جدید این شبکه اجتماعی محبوب هستید به شما پیشنهاد میکنیم تا صفحه آموزش اینستاگرام را در رایا پروژه مشاهده بفرمایید .

 

اینستاگرام چیست؟

 

اینستاگرام شبکه اجتماعی جهانی است که میتوانید تصاویر و ویدیو های خود را در این نرم افزار محبوب  قرار دهید تا دیگران که شمارا دنبال میکنند ؛ تصویر شمارا مشاهده کنند و لایک ؛ نظر خود را در مورد پست های شما بدهند که این شبکه اجتماعی بزرگ الان تبدیل شده است به منبع درآمد خیلی از افراد و یکی از ملاک هایی که برای در آمد زایی از این شبکه اجتماعی بزرگ وجود دارد ؛ تعداد لایک هر پست است و اگر پیجی دارید که ویو بالایی دارد ولی لایک کم است میتوانید از آموزشی که در ادامه خواهیم داد از این ترفند استفاده کنید.

 

مخفی کردن لایک ها و ویو ها در اینستاگرام به چه معناست؟

مخفی کردن لایک در اینستاگرام-رایاپروژه

شما میتوانید با آپدیت جدیدی که شرکت مادر فیسبوک برای شبکه اجتماعی اینستاگرام داده است تعداد ویو و تعداد لایک هایی که برای یکی از پست های شما یا تمامی پست های شما داده شده است را غیرفعال و مخفی کنید که پس از آپدیت و اضافه کردن این امکان به اینستاگرام مدیران این شرکت بازخورد های خوبی را درسافت کردند و اقدام به فعالسازی این امکان به صورت آسان کرده اند که مجموعا با سه روش میتوانید این امکان را فعال کنید که در ادامه به این موضوع پرداخته ایم.

 

روش های مخفی کردن لایک اینستاگرام

 

برای اینکه تعداد لایک های پست خود را در اینستاگرام از دید عموم مخفی کنید سه روش وجود دارد و میتوانید از طریق تنظیمات کل لایک ها پیج خود را مخفی کنید یا به دلخواه پستی را انتخاب کنید تا تعداد لایک آن مخفی شود و در نهایت میتوانید زمانی که پست خود را آپولد میکنید تا در پیج خود قرار دهید این امکان را فعال کنید.

 

روش اول : مخفی کردن تمامی لایک ها

 

در این روش تمامی لایک هایی که در پیج شما وجود دارد مخفی میشود.

 

مخفی کردن لایک در اینستاگرام از طریق تنظیمات-رایاپروژه

 

1 – اول باید وارد پیج خود شوید و وارد settings یا تنظمات پیج خود شوید.

 

مخفی کردن لایک در اینستاگرام از طریق تنظیمات 2-رایاپروژه

 

2 – در ادامه وارد پیشخوان پیج خود میشوید و باید وارد قسمت privacy شوید.

 

مخفی کردن لایک در اینستاگرام از طریق تنظیمات 3-رایاپروژه

 

3 زمانی که وارد privacy شدید بر روی گزینه posts کلیک کنید تا به بخش مورد نظر برید.

 

مخفی کردن لایک در اینستاگرام از طریق تنظیمات 4-رایاپروژه

4 – در این مرحله کافیست گزینه hide like and view counts را فعال کنید تا تمامی لایک و ویو پست های شما غیرفعال شود.

 

روش دوم : مخفی کردن دلخواه یک پست

 

در این روش که بسیار اسان است شما فقط کافیست پست مورد نظر خود را انتخاب کنید و در سمت چپ یا راست پست شما که بستگی به زبان اینستاگرام شما دارد سه نقطه را بزنید و در صفحه که ملاحضه میکنید بر روی hide like count کلیک کنید تا تمامی لایک ها و پست مورد نظر شما مخفی شود.

 

مخفی کردن لایک یک پست در اینستاگرام - رایا پروژه

 

روش سوم : مخفی کردن هنگام آپلود پست

 

در این روش شما میتوانید پست مورد نظر خود را زمانی که در پیج خود قرار میدهید تعداد ویو و لایک های آن را مخفی کنید.

 

مخفی کردن لایک و ویو پست در اینستاگرام - رایا پروژه

1 – در صفحه ای که شما توضیحات پست خود را درج میکنید و اقدام به انتشار آن دارید میتوانید ویو و لایک آن پست هم مخفی کنید که در انتهای صفحه بر روی Advanced settings کلیک کنید.

 

مخفی کردن لایک و ویو پست در اینستاگرام2 - رایا پروژه

2 – در صفحه ای که برایتان نمایان میشود گزینه hide like and view counts this post را فعال کنید تا لایک ها و ویو های این پست شما مخفی شود.

 

حذف لایک در ورژن جدید اینستاگرام

 

امکان حذف لایک در اینستاگرام طی آپدیت هایی که انجام شده در دسترس کاربران قرار گرفته است و اما اگر این امکان را پس از طری این مراحل که در بالا گفته شده است پیدا نکردید باید نسخه های بروز اینستاگرام را از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید تا این امکان عالی برای شما نیز فعال شود.

 

شمارش لایک در اینستاگرام

 

لایک یک پست در اینستاگرام برای صاجب پیج بسیار اهمیت دارد و ربات ها و الگوریتم های نرم افزار اینستاگرام تعداد لایک های یک پست از پیج شما را بررسی میکنند و این نکته باید توجه داشته باشید که الگوریتم های اینستاگرام اگر تعدا لایک های شما مخفی هم باشید متوجه این موضوع میشود و همچنان میتوانند لایک های انجام شده را بررسی کنند.

 

حل مشکل نشان ندادن تعداد لایک در اینستاگرام

 

برخی افراد زمانی که پیجی را خریداری میکنند و یا در پیج شخصی فعالیت میکنند پس از تحویل متوجه این میشوند که تعدا ویو و لایک های پیت های آن نمایش داده نمیشود که این را مشکل بزرگی میدانند ولی این طور نیست شما با استفاده از مراحل که در بالا گفته شده میتوانید تمامی موارد که فعال است را غیرفعال کنید تا مجدد تمامی لایک ها و ویو ها مانند سابق قابل نمایش شود.

 

فواید مخفی کردن لایک های اینستارگام برای پیج های نوپا

 

زمانی که این قابلیت برای برخی از افراد در سراسر جهان فعال شد مدیران پیج های کوچک و یا پیج هایی که بازدید خوبی دارند و لایک کمتری دارند بسیار خوشحال شدند چرا که اگر شما پیجی را دارید که هنوز بازدید و لایک کمی دارد میتوانید از این امکان استفاده کنید تا اعتبار پیج شما کم نباشد و اگر میخواهید بازدید پیج خود را بیشتر کنید ما به شما پینشهاد میکنیم تا مقاله افزایش بازدید پیچ اینستاگرام را در سایت رایا پروژه مشاهده بفرمایید.

 

نتیجه گیری

 

در این مقاله با امکان بسیار عالی مخفی کردن لایک اینستاگرام آشنا شده ایم که میتوانید در پیج های و پست های مورد نظر خود اعمال کنید و بسیار برای پیج های نوپا و تازه تاسیس توصیه مشود ؛ امیدوارم این مقاله برایتان مفید باشد.

رایا پروژه وب‌سایت
محدودیت های ذهنی ات را کنار بگذار ؛ باورهای صحیح خود را تقویت کن ؛ و به سوی موفقیت گام بردار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.